26 квітня 2018, 17:09

Вітання Голови Комітету Сергія Пашинського з нагоди 100-річчя створення прикордонного відомства

  

Шановні військовослужбовці, працівники і ветерани

Державної прикордонної служби України!

Прийміть сердечні вітання з нагоди 100-річчя створення прикордонного відомства!

Функції охорони державного кордону покладаються на Державну прикордонну службу України, яка веде свій родовід від спеціальних військових формувань доби Української революції 1917–1921 рр., а сам контекст охорони кордонів держави слід розглядати як безперервний тисячолітній досвід від Київської Русі до наших часів.

100 років тому 30 квітня 1918 року запорожці групи полковника Володимира Сікевича вийшли до кордону з Доном, встановивши свої символи на кордоні держави, і саме тому ця дата є найбільш знаковою для відзначення як професійного свята Державної прикордонної служби України.

Враховуючи віковий досвід захисників кордону та досвід, отриманий у нових сучасних реаліях, впевнений, що українські прикордонники вірно служитимуть інтересам України, з честю примножуватимуть славні традиції.

Висловлюю глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби та хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок.

Бажаю міцного здоров’я, щастя та миру. Нехай любов до України і шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою

Сергій Пашинський