Діяльність Комітету

06 березня 2019, 19:11

Інформація щодо засідання Комітету 13 березня 2019 року

 

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні, яке відбудеться 13 березня 2019 року о 15:00 за адресою: вул. Садова, 3А, кімната 1224, розгляне поширену виданням «Bihus.Info» інформацію щодо вчинення правопорушень під час здійснення закупівель (постачань) підприємствами Державного концерну «Укроборонпром».

Під час розгляду цього питання Комітет проаналізує оприлюднену в ЗМІ  інформацію про факти зловживань в оборонній сфері, дасть оцінку таким діям, а також перевірить ефективність вжиття заходів реагування за матеріалами Комітету щодо фактів корупції в ДК «Укроборонпром», які вже розглядалися на засіданнях Комітету, зокрема 23 листопада 2016 року.

За результатами розгляду питання щодо фактів корупції в ДК «Укроборонпром» Комітет підготує публічну позицію і надасть всю необхідну інформацію представникам ЗМІ.

Крім цього, Комітет готує доповідь щодо ефективності використання бюджетних коштів за бюджетною програмою з реконструкції території арсеналів, баз і складів Збройних Сил України.