Діяльність Комітету

29 листопада 2018, 15:31

Інформація щодо засідання робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону України про прилеглу зону України (реєстр. №8361)

 

На пленарному засіданні Верховної Ради України 8 листопада 2018 року було прийнято за основу проект Закону України про прилеглу зону України (реєстр. №8361 від 27.08.2018 р., доопрацьований), доручивши Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони доопрацювати його з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Зазначений законопроект розроблений з метою законодавчо унормувати статус, встановити прилеглу зону України у 24 морські милі на морі, правовий режим та права України у прилеглій зоні України, визначити компетенцію уповноважених органів України щодо здійснення контролю у прилеглій зоні, врегулювати питання запобігання правопорушень та притягнення до відповідальності, а також внести зміни до відповідного законодавства.

З метою системної підготовки відповідного законопроекту до другого читання, Комітет утворив Робочу групу з підготовки до другого читання вищезазначеного законопроекту за участю народних депутатів України, представників Міністерства оборони України, Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Міністерства України у справах ветеранів Міністерства юстиції України, Міністерства закордонних справ України, Державної прикордонної служби України та експертів.

Інформуємо, що засідання Робочої групи Комітету відбудеться 3 грудня 2018 року о 10:30 в адміністративному будинку комітетів Верховної Ради України за адресою: вул. Садова, 3-а, кімн.1224 (зала засідань).