Діяльність Комітету

29 жовтня 2018, 13:21

Інформація про зустріч у Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони з делегацією Комітету з питань національної оборони Парламенту Естонської Республіки

 

29 жовтня 2018 року у Комітеті з питань національної безпеки  і оборони відбулася зустріч з представниками Комітету національної оборони Парламенту (Рігікогу) Естонської Республіки.

Учасники зустрічі обговорили питання, пов’язані з запровадженням Україною санкцій проти Російської Федерації, протистоянням агресії Російської Федерації в інформаційній сфері, кібербезпекою, відновленням системи військових судів, зменшенням залежності від Росії в різних сферах, переозброєнням української армії  тощо.

Представники естонської сторони поділилися досвідом їх країни щодо забезпечення кібербезпеки, створення та захисту системи електронного урядування.

Голова української делегації А.Тетерук поінформував про роботу Комітету щодо законодавчого забезпечення тих перетворень, що відбуваються в Збройних Силах України та ОПК країни, а також подякував естонським колегам за проведену зустріч, за їх вагомий вклад у медичну реабілітацію учасників АТО та ООС і за підтримку, яку Естонія надає Україні, в тому числі й на міжнародному рівні.

Голова естонської делегації висловився за важливість процесів, що відбуваються в Україні, та наголосив на підтримці руху України до НАТО та зусиль України в боротьбі з російською агресією. Крім цього, запросив українських колег відвідати Естонію та зустрітися з членами Комітету національної оборони Парламенту Естонської Республіки та детальніше обговорити питання, що становлять інтерес для України.