Діяльність Комітету

24 травня 2018, 11:17

Інформація за результатами засідання Комітету 23 травня 2018 року

 

23 травня 2018 року відбулося засідання Комітету, на якому першим питанням заслухано інформацію Вінника І.Ю. про стан підготовки проекту Закону про національну безпеку України (реєстр. № 8068) до другого читання. Прийнято рішення надіслати суб’єкту права законодавчої ініціативи, керівникам фракцій та груп ВР, іншим зацікавленим структурам матеріали, надані секретарем Комітету Вінником І.Ю.

Народні депутати України розглянули та взяли до відома проект Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2019-2021 роки (реєстр. № 8357).

За результатами розгляду членами Комітету одноголосно прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи екологічного та радіологічного контролю у пунктах пропуску (реєстр. № 7302) та проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо реформування системи екологічного та радіологічного контролю у пунктах пропуску (реєстр. №7303).

Розглянувши проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (реєстр. № 7438), народні депутати України – члени Комітету одноголосно прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу, виключивши антиконституційні положення.

Одноголосно прийнято рішення відхилити проект Закону про заходи захисту національних інтересів, Національної безпеки України та покарання осіб, винних у грубому порушенні прав людини (реєстр. № 7439), а також було запропоновано автору законодавчої ініціативи внести проект постанови.

За результатами розгляду проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях (реєстр. № 6109) народні депутати України – члени Комітету одноголосно прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти його у другому читанні та в цілому як Закон.

Народними депутатами України – членами Комітету одноголосно прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо відносин, пов'язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях), (реєстр. № 8349) та проект Закону про внесення зміни до пункту 4-1 розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо відносин, пов'язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях), (реєстр. № 8350) прийняти за основу та в цілому як Закон.

Крім того, народними депутатами України прийнято рішення направити звернення Комітету до Президента України з проханням якнайшвидше підписати прийнятий 5 квітня 2018 року Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби», який погоджено з усіма зацікавленим сторонами.

Також членами Комітету одноголосно підтримано пропозицію народного депутата України Левуса А.М. звернутися до Голови Верховної Ради України з проханням внести на розгляд Верховної Ради України проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (реєстр. № 5666).