Діяльність Комітету

06 лютого 2018, 14:10

Зустріч членів Комітету із делегацією Парламенту Республіки Албанія на чолі з Головою Комітету у закордонних справах Мімі Кодєлі

 

5 лютого 2018 року у Комітеті відбулася протокольна зустріч членів Комітету з питань національної безпеки і оборони з делегацією Парламенту Республіки Албанія.


Албанську сторону представили - Голова Комітету у закордонних справах Мімі Кодєлі, керівник депутатської групи Парламенту Республіки Албанія з міжпарламентських зв’язків з Україною Фідель Йллі та член депутатської групи Парламенту Республіки Албанія з міжпарламентських зв’язків з Україною Жент Стразімірі.

З української сторони у зустрічі взяли участь народні депутати України – члени Комітету Береза Юрій Миколайович, Тетерук Андрій Анатолійович, Тимчук Дмитро Борисович, керівник секретаріату Комітету Блистів Тетяна Іванівна.

Під час зустрічі сторони наголосили на необхідності подальшого поглиблення співробітництва з країнами Європи та країнами-членами НАТО з метою досягнення колективної безпеки.

Голова Комітету у закордонних справах Парламенту Республіки Албанія Мімі Кодєлі, яка менше року тому покинула пост Міністра оборони Албанії, зазначила щодо необхідності швидких реформ у сфері безпеки і оборони та модернізації української армії на шляху до НАТО. Члени делегації також зазначили про можливу співпрацю між країнами у питанні гуманітарного розмінування.

Члени делегації подякували за теплий прийом у Комітеті з питань національної безпеки і оборони та запевнили, що сприятимуть співпраці між країнами та посиленню контактів у сфері безпеки і оборони між Україною і Албанією.

Представники української сторони, зокрема зазначили, що Україні і Албанії слід спільно боротися з гібридними впливами в інформаційному просторі.

Зустріч пройшла в атмосфері повного взаєморозуміння.