Діяльність Комітету

31 січня 2018, 14:01

Співчуття у зв'язку з передчасною смертю народного депутата України, першого українського космонавта, Героя України Леоніда Каденюка

 

Члени Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони з глибоким сумом сприйняли звістку про передчасну смерть першого українського космонавта, Героя України Леоніда Каденюка.

Каденюк Л.К., уродженець Чернівецької області, льотчик-випробувач 1-го класу, генерал-майор авіації, перший астронавт незалежної України. У 1995 році увійшов до групи космонавтів Національного космічного агентства України. У 1997 році здійснив космічний політ на американському БТКК «Колумбія» місії STS-87.

Автор книги «Місія – Космос» та наукових праць.

Каденюк Леонід Костянтинович був народним депутатом четвертого скликання, Заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Від імені народних депутатів України – членів Комітету та секретаріату висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


В останню путь першого космонавта незалежної України, народного депутата України, Героя України Леоніда Каденюка проведуть у п'ятницю 2 лютого, у місті Києві. Церемонія прощання відбудеться у Клубі Кабінету Міністрів України (вул.Інститутська, 7) з 11:00 до 13:00.