Діяльність Комітету

29 січня 2018, 17:52

Інформація за підсумками перебування в Україні 23–26 січня 2018 року делегація Комітету з питань національної оборони Великих Національних Зборів Туреччини

 

З 23 по 26 січня 2018 року в Україні перебувала делегація Комітету з питань національної оборони Великих Національних Зборів Туреччини.

Відповідно до програми перебування 23 січня 2018 року у Комітеті відбулася протокольна зустріч представників Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на чолі з Головою Комітету Пашинським Сергієм Володимировичем та Комітету з питань національної оборони Великих Національних Зборів Туреччини на чолі з Головою Комітету Паном Юсуфом Беязитом.

24 січня делегація Комітету з питань національної оборони Великих Національних Зборів Туреччини зустрілася з представниками Міністерства оборони України на чолі із Заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Петренком Анатолієм Григоровичем. У ході зустрічі сторони обговорювали питання співпраці між оборонними відомствами.


25 січня делегація зустрілася з керівним складом Державного концерну «Укроборонпром» на чолі з Генеральним директором Державного концерну Романовим Романом Анатолійовичем. Під час зустрічі обговорювалися питання розширення співпраці між оборонними підприємствами Туреччини та України.


У другій половині дня делегація Комітету з питань національної оборони Великих Національних Зборів Туреччини відвідала державне підприємство «Антонов». Президент ДП Кривоконь Олександр Григорович ознайомив гостей з продукцією та послугами, які надає підприємство. Учасники зустрічі окреслити ряд питань щодо подальшої співпраці.

26 січня У Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах відбулася зустріч міжпарламентських груп.

Представники Комітету з питань національної безпеки і оборони висловили подяку делегації Комітету з питань національної оборони Великих Національних Зборів Туреччини за підтримку України на міжнародному рівні. Турецька сторона у свою чергу висловила подяку за теплий прийом в Україні та запевнила у подальшій підтримці України.