Діяльність Комітету

02 січня 2018, 14:49

Про нагородження за підсумками роботи у 2017 році відзнаками Верховної Ради України працівників секретаріату Комітету з питань національної безпеки і оборони

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав працівників Апарату Верховної Ради з прийдешніми новорічними святами.

Голова Парламенту подякував усім за роботу у цьому році – «роботу, яку не всі бачать і не всі можуть оцінити»: «Усі бачать як ухвалюються рішення, але це лише вершина айсбергу. Без щоденної кропіткої роботи у комітетах, в Управліннях і усього Апарату неможливі були б рішення, які приймаються у сесійній залі».

Голова Парламенту вручив державні нагороди і відзнаки Верховної Ради України працівникам Апарату Верховної Ради України.

Зокрема, Голова Верховної Ради України нагородив працівників секретаріату Комітету з питань національної безпеки і оборони за вагомий внесок у вдосконалення нормативно-правової бази з питань національної безпеки і оборони, ініціативне ставлення до виконання службових обов’язків, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджена Блистів Тетяна Іванівна, керівник секретаріату Комітету.Грамотою Верховної Ради України нагороджена Луценко Світлана Григорівна, головний консультант секретаріату Комітету.Грамотою Верховної Ради України нагороджена Роговець Наталія Олександрівна, головний консультант секретаріату Комітету.Подякою Голови Верховної Ради України нагороджена Бондар Тетяна Миколаївна, головний консультант секретаріату Комітету.Подякою Голови Верховної Ради України нагороджена Любченко Ірина Григорівна, старший консультант секретаріату Комітету.