ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Комітет з питань національної безпеки і оборони в соціальних мережахГоловна » Новини

Про результати засідання Комітету 29 серпня 2017 року
версія для друку
29 серпня 2017
Про результати засідання Комітету 29 серпня 2017 року

29 серпня 2017 року відбулося засідання Комітету (робоча нарада), на якій заслухали інформацію щодо стану виконання Державного оборонного замовлення у 2017 році.

На засіданні-нараді були присутні народні депутати України - члени Комітету: Пашинський С.В., Мамчур Ю.В., Вінник І.Ю., Герасимов А.В., Савченко Н.В., Тимчук Д.Б.. Чорновол Т.М., запрошені: Павловський Ігор Валентинович - заступник Міністра оборони України, Коробов Володимир Костянтинович - заступник Генерального директора з авіабудування ДК «Укроборонпром», Стеценко Олександр Олексійович - заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром», Кострицький Володимир Віталійович - заступник Генерального директора ДК «Укроборонпром», керівники державних підприємств, що входять до складу ДК «Укроборонпром» Мосін Михайло - директор ЖБТЗ, Якименко Ігор - директор ХБТЗ, Хмиз Василь - в.о. директора ЛБТЗ, Бабич Олексій - директор ХКБМ, та представники НАБУ та Військової прокуратури України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України.

 Стосовно фактичного стану виконання програм Державного оборонного замовлення у 2017 році заслухали Павловського І.В. - заступника Міністра оборони України, Кострицького В.В. - заступника Генерального директора ДК «Укроборонпром».

Під час засідання заслухали присутніх на засіданні керівників оборонних підприємств, які доповіли ситуацію, що склалася з виконанням державної програми постачання озброєння за державним замовленням.

Підсумовуючи Голова Комітету Сергій Пашинський  зазначив, що до кінця року  всі програми в повному обсязі повинні бути виконані, а подібні засідання матимуть системний характер для здійснення  парламентського контролю над сектором безпеки і оборони, в тому числі і в частині контролю виконання  державного оборонного замовлення.

Також під час засідання піднімалося питання щодо необхідності найшвидшого введення в дію Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 263 Порядку планування, формування, розміщення та коригування державного оборонного замовлення, а також здійснення контролю за його виконанням», яка за ініціативою Комітету була розроблена та підтримана членами Міжвідомчої робочої групи з питань ціноутворення на оборонну продукцію. В результаті введення в дію постанови буде усунено корупційні ризики під час проведення закупівель  без застосування конкурентних процедур.

Народний депутат України  Мамчур Ю.В. запропонував заслухати на засідання Комітету питання стану охорони та оборони повітряного простору держави.

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)