ПОШУК
Розширений пошук
Пошук здійснюється у публікаціях веб-сайту

Комітет з питань національної безпеки і оборони в соціальних мережахГоловна » Новини

Про засідання Комітету 15 березня 2017 року
версія для друку
16 березня 2017
Про засідання Комітету 15 березня 2017 року

15 березня 2017 року відбулося засідання Комітету, на якому, зокрема розглядався звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році.

За результатами обговорення Комітет ухвалив рішення: взяти інформацію до відома та рекомендувати заслухати звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році на пленарному засіданні Верховної Ради України та за підсумками обговорення прийняти відповідну постанову.

Народні депутати України - члени Комітету одноголосно прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду прийняти у другому читанні та в цілому як Закон проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов'язків військової служби.

Комітетом підтримано прийняття у першому читанні за основу проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань організації та забезпечення охорони державної таємниці.

Як зазначили народні депутати України, сьогодні є необхідність визначити на законодавчому рівні конкретні засоби і шляхи забезпечення національної безпеки України, у тому числі через встановлення кримінальної відповідальності. Це обумовлено необхідністю своєчасного вжиття заходів, адекватних характеру і масштабам вказаних вище загроз національним інтересам України.

Голова Комітету наголосив, що вдосконалення законодавства у сфері охорони державної таємниці, зокрема, створить додаткові умови для забезпечення збереження секретної інформації відповідно до взятих на себе зобовязань за міжнародними договорами України про взаємний захист секретної інформації; встановить кримінальну відповідальність за неповідомлення про набуття такими особами громадянства (підданства) іншої держави (держав).

 

Розробник: ЗАТ "Cофтлайн" (Україна)