19 червня 2018, 17:18

Інформація за результатами засідання Комітету 19 червня 2018 року

 

19 червня 2018 року відбулося засідання Комітету, на якому розглянуто проект Закону про національну безпеку України (реєстр.№8068), який підготовлений до розгляду у другому читанні.

На початку засідання Голова Комітету зазначив, що Верховною Радою України 5 квітня 2018 року було прийнято в першому читанні проект Закону про національну безпеку України (реєстр.№8068), поданий Президентом України П. Порошенком.


Голова Комітету наголосив, що з огляду на важливість законопроекту, утвореною робочою групою, очолюваною секретарем Комітету Вінником Іваном Юлійовичем, подані пропозиції та поправки до проекту закону ґрунтовно та всебічно вивчено, проаналізовано та опрацьовано.

До роботи робочої групи Комітету були залучені народні депутати України, провідні фахівці та експерти, представники зацікавлених органів державної влади, міжнародних організацій та місій, дипломатичних представництв.

Голова Комітету поінформував, що до Комітету надійшло 427 пропозицій та поправок до проекту закону. З поданих народними депутатами України 427-ми пропозицій враховано, включаючи частково та редакційно, -116, відхилено-311.

За результатами розгляду проекту Закону про національну безпеку України (реєстр. №8068) народні депутати України – члени Комітету більшістю голосів прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти його у другому читанні та в цілому в редакції, запропонованій Комітетом, врахувавши пропозиції, озвучені на засіданні Комітету секретарем Комітету Вінником І.Ю.

Крім того, Голова Комітету поінформував, що на ім’я Президента України, Голови Верховної Ради України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони надійшов лист за підписом Голови КМЄС в Україні, Голови Представництва ЄС в Україні, Голови Представництва НАТО в Україні, Посла США в Україні, в якому висловлено підтримку напрацьованого робочою групою тексту проекту Закону про національну безпеку України, підготовленого до другого читання.

Зі згаданим листом можна ознайомитися тут